imp3.pl

TKM - Bomba ft. Kuba Wolski

Czas trwania: 3:28
Data dodania: 2018-08-24 10:01:59

TKM - Bomba ft. Kuba Wolski Pobierz Mp3 lub Video

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 1. Jest to spora liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie TKM ma spore powody do radości, gdyż wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (49 razy), ilość wyświetleń (674 razy) oraz miejsce w rankingu (229).

TKM - Bomba ft. Kuba Wolski mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2018-08-24 roku. Długi kawałek czasu doprowadził do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 674. Mp3 widnieje na naszej witrynie już od 585 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 49 pobrań. 1 – tylu użytkowników postanowiło ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Bomba ft. Kuba Wolski uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych numerów. 229 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Bomba ft. Kuba Wolski. 2020-03-14 17:01 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

Numer TKM - Bomba ft. Kuba Wolski masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

TKM - Bomba ft. Kuba Wolski od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. Utwór może się pochwalić niemałą dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 674 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone w witrynie.

Zainteresowanie słuchaczy robi duże wrażenie. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Dotychczas piosenka cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie