EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Tiësto, KSHMR - Secrets (Official Video) ft. Vassy

Czas trwania: 3:32
Data dodania: 2017-12-20 05:06:31

Tiësto, KSHMR - Secrets (Official Video) ft. Vassy Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten hit. Dotychczas kawałek cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 1 ocen negatywnych.

Numer o nazwie Tiësto, KSHMR - Secrets (Official Video) ft. Vassy dostał się już do serca niejednej osoby. 198 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie jasne!

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Tiësto, KSHMR ma spore powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (2 razy), ilość wyświetleń (198 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Na naszej witrynie Secrets ft. Vassy dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Tiësto, KSHMR - Secrets (Official Video) ft. Vassy zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2021-03-26 08:30.

Tiësto, KSHMR - Secrets (Official Video) ft. Vassy mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-12-20 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 198 wyświetleń. W czasie 1313 dni od dodania, kawałek został pobrany już 2 razy. 1 słuchaczy postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Przebój Tiësto, KSHMR - Secrets (Official Video) ft. Vassy masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!