EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Tiësto & KSHMR ft. Talay Riley - Harder (Maurice West Remix)

Czas trwania: 4:30
Data dodania: 2017-11-30 23:38:27

Tiësto & KSHMR ft. Talay Riley - Harder (Maurice West Remix) Pobierz Mp3 lub Video

Hit Tiësto & KSHMR ft. Talay Riley - Harder (Maurice West Remix) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej stronie Harder (Maurice West Remix) otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Tiësto & KSHMR ft. Talay Riley - Harder (Maurice West Remix) pojawia się teraz na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie odbyło się 1970-01-01 01:00.

Utwór Tiësto & KSHMR ft. Talay Riley - Harder (Maurice West Remix) mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2017-11-30 roku. Znaczny kawałek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 133. W czasie 1389 dni od dodania, utwór został pobrany już 0 razy. 0 – tylu fanów postanowiło ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że kawałek zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym hit nie przypadł do gustu.

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Tiësto & KSHMR ft. Talay Riley może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę także na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (133 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Utwór o tytule Tiësto & KSHMR ft. Talay Riley - Harder (Maurice West Remix) trafił już do serca niejednej osoby. 133 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone w serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!