EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Tiësto & KSHMR feat Vassy - Secrets Bass Boosted

Czas trwania: 3:38
Data dodania: 2017-12-26 23:46:04

Tiësto & KSHMR feat Vassy - Secrets Bass Boosted Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Na naszej stronie Secrets Bass Boosted dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych przebojów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Secrets Bass Boosted. Ostatnie pobranie odbyło się 1970-01-01 01:00.

Kawałek Tiësto & KSHMR feat Vassy - Secrets Bass Boosted mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-12-26 roku. Długi odcinek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 86. Dodatkowo na przestrzeni 1128 dni kawałek, pod postacią pliku, został pobrany aż 0 razy. 0 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Utwór Tiësto & KSHMR feat Vassy - Secrets Bass Boosted masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako video.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym hit nie przypadł do gustu.

Kawałek o tytule Tiësto & KSHMR feat Vassy - Secrets Bass Boosted trafił już do serca niejednej osoby. 86 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie przebój na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko zwrócisz uwagę na zestawienie zamieszczone na stronie.

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Tiësto & KSHMR feat Vassy może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę również na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (86 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!