EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

THY ANTICHRIST - Destruction Times Live

Czas trwania: 6:59
Data dodania: 2017-12-20 04:57:48

THY ANTICHRIST - Destruction Times Live Pobierz Mp3 lub Video

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas numer cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Destruction Times Live uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszej strony jest ranking, a THY ANTICHRIST - Destruction Times Live pojawia się obecnie na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-02-04 17:37.

THY ANTICHRIST - Destruction Times Live mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2017-12-20 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 118 wyświetleń. Mp3 jest w naszym serwisie już od 1041 dni. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 1 pobrań. 0 słuchaczy zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Numer THY ANTICHRIST - Destruction Times Live możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Numer o nazwie THY ANTICHRIST - Destruction Times Live dostał się już do serca niejednej osoby. Utwór może się pochwalić niemałą ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 118 Zwróć uwagę na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 0. Jest to spora liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. Zapewne THY ANTICHRIST może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (118 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka