EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

The Weeknd - Blinding Lights (Official Video)

Czas trwania: 3:44
Data dodania: 2019-12-24 01:49:20

The Weeknd - Blinding Lights (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Przebój o nazwie The Weeknd - Blinding Lights (Official Video) trafił już do serca niejednej osoby. Numer może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 12110 Zwróć uwagę na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

Przebój The Weeknd - Blinding Lights (Official Video) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2019-12-24 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 12110 wyświetleń. Mp3 widnieje na naszej witrynie już od 635 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 1572 pobrań. 4 słuchaczy zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 4 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Ostateczna ocena Blinding Lights kształtuje się teraz na poziomie 7.5 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a The Weeknd - Blinding Lights (Official Video) pojawia się teraz na miejscu 22 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 2021-07-04 10:28 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Numer The Weeknd - Blinding Lights (Official Video) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Do tej pory utwór zanotował jedynie 1 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym hicie.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 4 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. The Weeknd zapewne ma spore powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (1572 razy), ilość wyświetleń (12110 razy) oraz miejsce w rankingu (22).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!