EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

The Score - Never Going Back (Audio)

Czas trwania: 3:18
Data dodania: 2017-12-18 23:46:51

The Score - Never Going Back (Audio) Pobierz Mp3 lub Video

Hit The Score - Never Going Back (Audio) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Numer o nazwie The Score - Never Going Back (Audio) dostał się już do serca niejednej osoby. 184 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko zwrócisz uwagę na zestawienie zamieszczone obok.

Numer The Score - Never Going Back (Audio) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-18 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 184 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 1371 dni kawałek, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 1 razy. 0 – tylu użytkowników postanowiło ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno The Score może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (184 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Na naszej witrynie Never Going Back (Audio) dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Never Going Back (Audio). Plik pobrano ostatnio 2018-08-23 17:46.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Otóż numer zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!