EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

The Black Eyed Peas, J Balvin - RITMO (Bad Boys For Life)

Czas trwania: 3:39
Data dodania: 2019-10-20 20:29:45

The Black Eyed Peas, J Balvin - RITMO (Bad Boys For Life) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 4 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena RITMO (Bad Boys For Life) kształtuje się teraz na poziomie 7.5 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich hitów. 112 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez RITMO (Bad Boys For Life). Ostatnie pobranie odbyło się 2021-06-10 12:59.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Otóż utwór zanotował do tej pory dokładnie 3 ocen pozytywnych i 1 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym utwór nie przypadł do gustu.

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 4. Jest to niemała liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. Zapewne The Black Eyed Peas, J Balvin może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (536 razy), ilością wyświetleń (3775 razy) i miejscem w rankingu (112).

The Black Eyed Peas, J Balvin - RITMO (Bad Boys For Life) mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2019-10-20 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 3775 wyświetleń. Mp3 widnieje na naszej witrynie już od 700 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 536 pobrań. 4 słuchaczy postanowiło go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Piosenkę The Black Eyed Peas, J Balvin - RITMO (Bad Boys For Life) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Numer pod tytułem The Black Eyed Peas, J Balvin - RITMO (Bad Boys For Life) skradł już do tej pory serca niejednego fana. Piosenka może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 3775 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone na naszym portalu.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!