EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Taylor Swift - You Belong With Me

Czas trwania: 3:49
Data dodania: 2017-12-12 05:15:38

Taylor Swift - You Belong With Me Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena You Belong With Me kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych utworów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez You Belong With Me. 2018-08-22 18:53 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Taylor Swift zapewne ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (1 razy), ilością wyświetleń (226 razy) i miejscem w rankingu (999+).

Piosenkę Taylor Swift - You Belong With Me masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Numer Taylor Swift - You Belong With Me mp3 ukazał się na łamach naszego serwisu w 2017-12-12 roku. Taki znaczny okres dał możliwość uzbierania aż 226 wyświetleń. Przebój jest w naszym serwisie już od 1382 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 1 pobrań. 0 – tylu użytkowników postanowiło ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Numer o nazwie Taylor Swift - You Belong With Me skradł już dotychczas serca niejednego fana. 226 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Spójrz na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!

Zainteresowanie słuchaczy robi duże wrażenie. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Dotychczas piosenka cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!