EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Tame Impala - The Moment (Music Video)

Czas trwania: 5:08
Data dodania: 2018-01-15 01:25:56

Tame Impala - The Moment (Music Video) Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten hit. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym kawałku.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Tame Impala zapewne ma duże powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę niezły. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (250 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Utwór Tame Impala - The Moment (Music Video) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Tame Impala - The Moment (Music Video) mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2018-01-15 roku. Taki znaczny okres dał możliwość uzbierania aż 250 wyświetleń. W czasie 1343 dni od dodania, kawałek został pobrany już 1 razy. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Utwór o tytule Tame Impala - The Moment (Music Video) dostał się już do serca niejednej osoby. 250 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone na stronie.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena The Moment (Music Video) kształtuje się teraz na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Tame Impala - The Moment (Music Video) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. 2020-02-29 06:42 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!