EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

TACONAFIDE - Tamagotchi feat. Dawid Podsiadło

Czas trwania: 3:24
Data dodania: 2018-05-02 07:16:04

TACONAFIDE - Tamagotchi feat. Dawid Podsiadło Pobierz Mp3 lub Video

Szlagier o nazwie TACONAFIDE - Tamagotchi feat. Dawid Podsiadło dostał się już do serca niejednej osoby. 974 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie kawałek na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym numerze.

TACONAFIDE - Tamagotchi feat. Dawid Podsiadło mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2018-05-02 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 974 wyświetleń. W czasie 903 dni od dodania, kawałek został pobrany już 96 razy. 1 osób zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie TACONAFIDE ma spore powody do radości, gdyż rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (96 razy), ilość wyświetleń (974 razy) oraz miejsce w rankingu (275).

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena Tamagotchi feat. Dawid Podsiadłokształtuje się w tej chwili na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a TACONAFIDE - Tamagotchi feat. Dawid Podsiadło zajmuje właśnie 275 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. 2020-09-17 17:37 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Nutkę TACONAFIDE - Tamagotchi feat. Dawid Podsiadło masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka