imp3.pl

TACONAFIDE Tamagotchi - DOSŁOWNA PARODIA

Czas trwania: 3:32
Data dodania: 2018-05-22 23:11:06

TACONAFIDE Tamagotchi - DOSŁOWNA PARODIA Pobierz Mp3 lub Video

Szlagier TACONAFIDE Tamagotchi - DOSŁOWNA PARODIA mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2018-05-22 roku. Taki znaczny okres dał możliwość zgromadzenia aż 709 wyświetleń. W czasie 856 dni od dodania, przebój został pobrany już 36 razy. 2 użytkowników zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Biorąc pod uwagę całokształt – 2 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno TACONAFIDE Tamagotchi może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (36 razy), ilość wyświetleń (709 razy) oraz miejsce w rankingu (338).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 2 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym utwór nie przypadł do gustu.

Szlagier o nazwie TACONAFIDE Tamagotchi - DOSŁOWNA PARODIA trafił już do serca niejednej osoby. Piosenka może się pochwalić znaczną ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 709 Rzuć okiem na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Nutkę TACONAFIDE Tamagotchi - DOSŁOWNA PARODIA masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. DOSŁOWNA PARODIA uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a TACONAFIDE Tamagotchi - DOSŁOWNA PARODIA zajmuje właśnie 338 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2019-06-28 12:08 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka