EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Sylwia Grzeszczak - Małe rzeczy

Czas trwania: 3:15
Data dodania: 2017-11-30 22:56:33

Sylwia Grzeszczak - Małe rzeczy Pobierz Mp3 lub Video

Sylwia Grzeszczak - Małe rzeczy mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-11-30 roku. Ten okres dał możliwość na zgromadzenie aż 4214 wyświetleń. Piosenka widnieje w naszym serwisie już od 1389 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 699 pobrań. 6 – tylu użytkowników postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 6. Jest to duża liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Na pewno Sylwia Grzeszczak może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (699 razy), ilość wyświetleń (4214 razy) i miejsce w rankingu (68).

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Otóż hit zanotował dotychczas dokładnie 6 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Numer Sylwia Grzeszczak - Małe rzeczy masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Sylwia Grzeszczak - Małe rzeczy od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. Numer może się pochwalić pokaźną ilością wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 4214 Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone na stronie.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 6 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Ostateczna ocena Małe rzeczy kształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 68 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Małe rzeczy. 2021-09-18 20:07 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!