imp3.pl

Status Quo - When You Walk In The Room

Czas trwania: 3:05
Data dodania: 2017-11-30 22:26:36

Status Quo - When You Walk In The Room Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tej piosence.

Status Quo - When You Walk In The Room mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2017-11-30 roku. Długi kawałek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 104. W czasie 810 dni od dodania, numer został pobrany już 0 razy. 0 osób zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Piosenkę Status Quo - When You Walk In The Room masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Status Quo - When You Walk In The Room od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. Piosenka może się pochwalić pokaźną ilością wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 104 Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. When You Walk In The Room uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu jest ranking, a Status Quo - When You Walk In The Room pojawia się obecnie na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik pobrano ostatnio 1970-01-01 01:00.

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Status Quo na pewno ma duże powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (104 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie