EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Sounds Like A Melody (Special Long Version) - Alphaville

Czas trwania: 7:44
Data dodania: 2017-11-30 23:17:16

Sounds Like A Melody (Special Long Version) - Alphaville Pobierz Mp3 lub Video

Numer Sounds Like A Melody (Special Long Version) - Alphaville masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Sounds Like A Melody (Special Long Version) - Alphaville mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2017-11-30 roku. Znaczny kawałek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 361. Nutka widnieje w naszym serwisie już od 1420 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 6 pobrań. 0 userów postanowiło go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Numer o nazwie Sounds Like A Melody (Special Long Version) - Alphaville trafił już do serca niejednej osoby. Piosenka może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 361 Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone w witrynie.

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym numer nie przypadł do gustu.

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Sounds Like A Melody (Special Long Version) na pewno ma spore powody do radości, bo wynik jest naprawdę nienajgorszy. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (6 razy), ilość wyświetleń (361 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Alphaville uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Sounds Like A Melody (Special Long Version) - Alphaville zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2021-09-18 20:16.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!