imp3.pl

Smolasty feat. Białas- Fake Love. Tekst

Czas trwania: 3:06
Data dodania: 2018-08-22 18:05:44

Smolasty feat. Białas- Fake Love. Tekst Pobierz Mp3 lub Video

Hit Smolasty feat. Białas- Fake Love. Tekst masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym numerze.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 6 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Fake Love. Tekst uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Smolasty feat. Białas- Fake Love. Tekst zajmuje właśnie 108 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-03-30 16:13.

Szlagier o nazwie Smolasty feat. Białas- Fake Love. Tekst dostał się już do serca niejednej osoby. Kawałek może się pochwalić niemałą ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 1487 Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 6 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Smolasty feat. Białas może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (215 razy), ilość wyświetleń (1487 razy) oraz miejsce w rankingu (108).

Smolasty feat. Białas- Fake Love. Tekst mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2018-08-22 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 1487 wyświetleń. W czasie 587 dni od dodania, przebój został pobrany już 215 razy. 6 użytkowników zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie