EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Skillet - Monster (Official Video)

Czas trwania: 3:07
Data dodania: 2017-12-17 11:22:58

Skillet - Monster (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Utwór pod tytułem Skillet - Monster (Official Video) skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. Przebój może się pochwalić pokaźną dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 417 Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym hitem. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Tak się składa, że kawałek zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno Skillet może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (15 razy), ilość wyświetleń (417 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Przebój Skillet - Monster (Official Video) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Skillet - Monster (Official Video) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-17 roku. Znaczny odcinek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 417. W czasie 1379 dni od dodania, utwór został pobrany już 15 razy. 0 użytkowników zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej stronie Monster otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich hitów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Monster. Plik pobrano ostatnio 2021-04-30 08:49.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!