EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

SINGING ICE - 2 HOURS RAW ICE SOUNDS | ASMR /meditation/relaxation/sleep

Czas trwania: 2:00:38
Data dodania: 2021-02-03 12:11:03

SINGING ICE - 2 HOURS RAW ICE SOUNDS | ASMR /meditation/relaxation/sleep Pobierz Mp3 lub Video

Nutkę SINGING ICE - 2 HOURS RAW ICE SOUNDS | ASMR /meditation/relaxation/sleep możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie SINGING ICE ma znaczne powody do radości, bo wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (77 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena 2 HOURS RAW ICE SOUNDS | ASMR /meditation/relaxation/sleep kształtuje się obecnie na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a SINGING ICE - 2 HOURS RAW ICE SOUNDS | ASMR /meditation/relaxation/sleep zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2021-03-27 22:07.

Kawałek SINGING ICE - 2 HOURS RAW ICE SOUNDS | ASMR /meditation/relaxation/sleep mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2021-02-03 roku. Znaczny kawałek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 77. W czasie 226 dni od dodania, utwór został pobrany już 1 razy. 0 osób zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory piosenka cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Kawałek o tytule SINGING ICE - 2 HOURS RAW ICE SOUNDS | ASMR /meditation/relaxation/sleep trafił już do serca niejednej osoby. Przebój może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 77 Rzuć okiem na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!