EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Sia - Chandelier (Official Video)

Czas trwania: 3:52
Data dodania: 2017-11-30 21:47:46

Sia - Chandelier (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej stronie Chandelier dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony jest ranking, a Sia - Chandelier (Official Video) pojawia się teraz na miejscu 548 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Plik został ostatnio pobrany 2021-06-10 07:38.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Sia zapewne ma spore powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę nienajgorszy. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (53 razy), ilość wyświetleń (632 razy) oraz miejsce w rankingu (548).

Utwór Sia - Chandelier (Official Video) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Sia - Chandelier (Official Video) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-11-30 roku. Taki znaczny czas dał możliwość uzbierania aż 632 wyświetleń. Piosenka jest na naszej stronie już od 1394 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 53 pobrań. 1 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Do tej pory kawałek cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Sia - Chandelier (Official Video) od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. 632 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie przebój zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Wystarczy rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!