imp3.pl

Selena Gomez - Look At Her Now (Official Video)

Czas trwania: 2:44
Data dodania: 2019-10-24 20:17:28

Selena Gomez - Look At Her Now (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Selena Gomez - Look At Her Now (Official Video) mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2019-10-24 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 59990 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 121 dni hit, pod postacią pliku, został pobrany aż 16004 razy. 8 użytkowników zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Biorąc pod uwagę całokształt – 8 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Selena Gomez ma duże powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (16004 razy), ilość wyświetleń (59990 razy) oraz miejsce w rankingu (6).

Numer Selena Gomez - Look At Her Now (Official Video) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Zainteresowanie użytkowników robi duże wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór zanotował jedynie 2 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym kawałku.

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 8 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Look At Her Now uzyskał finalnie ocenę na poziomie 7.5. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 6 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Look At Her Now. Plik został ostatnio pobrany 2020-02-21 19:25.

Szlagier o tytule Selena Gomez - Look At Her Now (Official Video) dostał się już do serca niejednej osoby. 59990 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko zwrócisz uwagę na zestawienie zamieszczone w witrynie.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie