imp3.pl

Selena Gomez - Look At Her Now (Official Video)

Czas trwania: 2:44
Data dodania: 2019-10-24 20:17:28

Selena Gomez - Look At Her Now (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Selena Gomez - Look At Her Now (Official Video) mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2019-10-24 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 7899 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 294 dni hit, pod postacią pliku, został pobrany aż 1358 razy. 11 użytkowników zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Biorąc pod uwagę całokształt – 11 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Selena Gomez ma duże powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (1358 razy), ilość wyświetleń (7899 razy) oraz miejsce w rankingu (38).

Numer Selena Gomez - Look At Her Now (Official Video) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Zainteresowanie użytkowników robi duże wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór zanotował jedynie 2 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym kawałku.

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 11 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Look At Her Now uzyskał finalnie ocenę na poziomie 8.18. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 38 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Look At Her Now. Plik został ostatnio pobrany 2020-08-13 16:34.

Szlagier o tytule Selena Gomez - Look At Her Now (Official Video) dostał się już do serca niejednej osoby. 7899 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko zwrócisz uwagę na zestawienie zamieszczone w witrynie.
Zarejestruj przez Facebooka