EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Scooter - im lonely (extended mix)

Czas trwania: 9:25
Data dodania: 2017-12-31 20:27:47

Scooter - im lonely (extended mix) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej witrynie im lonely (extended mix) dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony jest ranking, a Scooter - im lonely (extended mix) pojawia się w tej chwili na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik został ostatnio pobrany 2018-08-18 22:18.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym numerze.

Scooter - im lonely (extended mix) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-31 roku. Znaczny odcinek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 82. Dodatkowo na przestrzeni 1024 dni hit, pod postacią pliku, został pobrany aż 1 razy. 0 userów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Szlagier o nazwie Scooter - im lonely (extended mix) trafił już do serca niejednej osoby. Numer może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 82 Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko zwrócisz uwagę na zestawienie zamieszczone w serwisie.

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Scooter zapewne ma spore powody do radości, bo wynik jest naprawdę niezły. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (82 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Piosenkę Scooter - im lonely (extended mix) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka