EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Scooter - Faster Harder Scooter (Official Video HQ)

Czas trwania: 3:45
Data dodania: 2018-12-06 00:03:43

Scooter - Faster Harder Scooter (Official Video HQ) Pobierz Mp3 lub Video

Zainteresowanie słuchaczy robi spore wrażenie. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tej piosence.

Scooter - Faster Harder Scooter (Official Video HQ) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2018-12-06 roku. Ten czas dał możliwość na zgromadzenie aż 446 wyświetleń. Plik widnieje na naszej stronie już od 1048 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 8 pobrań. 0 – tylu fanów zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Scooter - Faster Harder Scooter (Official Video HQ) od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 446 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone na stronie.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Scooter na pewno ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę niezły. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (8 razy), ilość wyświetleń (446 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej witrynie Faster Harder Scooter (Official Video HQ) otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Scooter - Faster Harder Scooter (Official Video HQ) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-06-10 09:44.

Przebój Scooter - Faster Harder Scooter (Official Video HQ) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!