EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Scooter - Back In Time (Cut Mix)

Czas trwania: 2:46
Data dodania: 2017-12-31 19:47:08

Scooter - Back In Time (Cut Mix) Pobierz Mp3 lub Video

Numer Scooter - Back In Time (Cut Mix) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Scooter może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (3 razy), ilość wyświetleń (106 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena Back In Time (Cut Mix) kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych utworów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Back In Time (Cut Mix). 2018-08-27 21:18 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Zainteresowanie słuchaczy robi duże wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Otóż utwór zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym utwór nie przypadł do gustu.

Kawałek Scooter - Back In Time (Cut Mix) mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-31 roku. Znaczny odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 106. W czasie 1029 dni od dodania, przebój został pobrany już 3 razy. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Przebój pod tytułem Scooter - Back In Time (Cut Mix) skradł już do tej pory serca niejednego słuchacza. 106 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie numer zapewne nie może narzekać na swoją powszechność oraz brak zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone na stronie.
Zarejestruj przez Facebooka