imp3.pl

Sarius feat. Rogal DDL - NajsHajs (prod. Gibbs x DDL)

Czas trwania: 5:57
Data dodania: 2017-11-30 22:26:06

Sarius feat. Rogal DDL - NajsHajs (prod. Gibbs x DDL) Pobierz Mp3 lub Video

Przebój o nazwie Sarius feat. Rogal DDL - NajsHajs (prod. Gibbs x DDL) skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. Utwór może się pochwalić pokaźną ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 287 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone obok.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten hit. Dotychczas piosenka cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej stronie NajsHajs (prod. Gibbs x DDL) otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Sarius feat. Rogal DDL - NajsHajs (prod. Gibbs x DDL) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2019-10-13 14:00.

Nutkę Sarius feat. Rogal DDL - NajsHajs (prod. Gibbs x DDL) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Sarius feat. Rogal DDL - NajsHajs (prod. Gibbs x DDL) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-11-30 roku. Znaczny kawałek czasu doprowadził do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 287. Przebój jest w naszym serwisie już od 685 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 23 pobrań. 0 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 0. Jest to duża liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie Sarius feat. Rogal DDL ma duże powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (23 razy), ilością wyświetleń (287 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie