EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Sarius feat. Kacper HTA - Coś (prod. Gibbs)

Czas trwania: 4:25
Data dodania: 2017-12-18 22:41:06

Sarius feat. Kacper HTA - Coś (prod. Gibbs) Pobierz Mp3 lub Video

Kawałek o tytule Sarius feat. Kacper HTA - Coś (prod. Gibbs) trafił już do serca niejednej osoby. Piosenka może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 391 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone w witrynie.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej stronie Coś (prod. Gibbs) dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 499 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Coś (prod. Gibbs). 2020-10-16 21:55 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

Sarius feat. Kacper HTA - Coś (prod. Gibbs) mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2017-12-18 roku. Taki długi czas dał możliwość uzbierania aż 391 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 1037 dni przebój, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 57 razy. 1 – tylu fanów zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Mając na uwadze całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Sarius feat. Kacper HTA ma spore powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (57 razy), ilość wyświetleń (391 razy) oraz miejsce w rankingu (499).

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Dotychczas hit cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Utwór Sarius feat. Kacper HTA - Coś (prod. Gibbs) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka