EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Sabaton - Uprising PL (polskie napisy)

Czas trwania: 5:01
Data dodania: 2017-11-30 21:53:38

Sabaton - Uprising PL (polskie napisy) Pobierz Mp3 lub Video

Sabaton - Uprising PL (polskie napisy) mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2017-11-30 roku. Długi kawałek czasu doprowadził do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 1715. Dodatkowo na przestrzeni 1062 dni kawałek, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 170 razy. 2 osób postanowiło go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Do tej pory kawałek cieszy się z 2 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Uprising PL (polskie napisy) uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Sabaton - Uprising PL (polskie napisy) zajmuje właśnie 156 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Plik został ostatnio pobrany 2020-10-19 17:39.

Przebój Sabaton - Uprising PL (polskie napisy) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Mając na uwadze całokształt – 2 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Sabaton zapewne ma duże powody do radości, bo wynik jest naprawdę niezły. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (170 razy), ilość wyświetleń (1715 razy) oraz miejsce w rankingu (156).

Numer o tytule Sabaton - Uprising PL (polskie napisy) dostał się już do serca niejednej osoby. Piosenka może się pochwalić niemałą dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 1715 Spójrz na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!
Zarejestruj przez Facebooka