EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Sabaton - Primo Victoria (Music video)

Czas trwania: 4:12
Data dodania: 2018-08-15 17:02:27

Sabaton - Primo Victoria (Music video) Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Sabaton ma znaczne powody do radości, bo wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (117 razy), ilość wyświetleń (1389 razy) i miejsce w rankingu (295).

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Na naszej witrynie Primo Victoria (Music video) otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Sabaton - Primo Victoria (Music video) zajmuje właśnie 295 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2021-06-25 16:03.

Numer o nazwie Sabaton - Primo Victoria (Music video) trafił już do serca niejednej osoby. 1389 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Trzeba spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie jasne!

Zainteresowanie słuchaczy robi niemałe wrażenie. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym kawałku.

Utwór Sabaton - Primo Victoria (Music video) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Sabaton - Primo Victoria (Music video) mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2018-08-15 roku. Taki znaczny okres dał możliwość uzbierania aż 1389 wyświetleń. W czasie 1136 dni od dodania, utwór został pobrany już 117 razy. 1 userów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!