EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Rook - Goa Goa 021 [Progressive Psytrance Mix] ᴴᴰ

Czas trwania: 1:04:41
Data dodania: 2017-12-12 14:18:27

Rook - Goa Goa 021 [Progressive Psytrance Mix] ᴴᴰ Pobierz Mp3 lub Video

Rook - Goa Goa 021 [Progressive Psytrance Mix] ᴴᴰ mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-12-12 roku. Spory kawałek czasu doprowadził do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 188. W czasie 1377 dni od dodania, kawałek został pobrany już 1 razy. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Hit o nazwie Rook - Goa Goa 021 [Progressive Psytrance Mix] ᴴᴰ trafił już do serca niejednej osoby. Numer może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 188 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone w serwisie.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Otóż utwór zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym numer nie przypadł do gustu.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to duża liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Na pewno Rook może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę także na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (188 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Utwór Rook - Goa Goa 021 [Progressive Psytrance Mix] ᴴᴰ możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena Goa Goa 021 [Progressive Psytrance Mix] ᴴᴰ kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Rook - Goa Goa 021 [Progressive Psytrance Mix] ᴴᴰ zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2019-07-05 21:01.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!