imp3.pl

Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit)

Czas trwania: 2:52
Data dodania: 2019-08-22 00:09:37

Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit) Pobierz Mp3 lub Video

Piosenkę Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Przebój Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit) mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2019-08-22 roku. Spory odcinek czasu doprowadził do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 3916. Utwór widnieje na naszej witrynie już od 220 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 1254 pobrań. 25 słuchaczy zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym hitem. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory kawałek cieszy się z 19 ocen pozytywnych i z 6 not negatywnych.

Przebój o tytule Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit) trafił już do serca niejednej osoby. Piosenka może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 3916 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone na naszym portalu.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 25 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit) uzyskał finalnie ocenę na poziomie 7.6. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (Explicit) zajmuje właśnie 50 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2020-03-29 12:56 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 25 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Ronnie Ferrari na pewno ma duże powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę dobry. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (1254 razy), ilość wyświetleń (3916 razy) oraz miejsce w rankingu (50).
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie