EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (bez przekleństw) - Radio Edit

Czas trwania: 2:28
Data dodania: 2019-09-22 18:29:44

Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (bez przekleństw) - Radio Edit Pobierz Mp3 lub Video

Zainteresowanie użytkowników robi duże wrażenie. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Otóż hit zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez fanów, którym hit nie przypadł do gustu.

Utwór Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (bez przekleństw) - Radio Edit możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Hit Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (bez przekleństw) - Radio Edit mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2019-09-22 roku. Długi kawałek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 449. W dodatku na przestrzeni 733 dni szlagier, pod postacią pliku, został pobrany aż 21 razy. 1 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Numer o nazwie Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (bez przekleństw) - Radio Edit skradł już do tej pory serca niejednego słuchacza. Kawałek może się pochwalić znaczną ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 449 Wystarczy rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. ONA BY TAK CHCIAŁA (bez przekleństw) - Radio Edit uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA (bez przekleństw) - Radio Edit zajmuje właśnie 650 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2021-06-05 15:02.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Ronnie Ferrari może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (21 razy), ilość wyświetleń (449 razy) oraz miejsce w rankingu (650).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!