EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Rollins Band - Liar ‌‌ - Bohemia Afterdark

Czas trwania: 4:51
Data dodania: 2017-12-18 17:31:47

Rollins Band - Liar ‌‌ - Bohemia Afterdark Pobierz Mp3 lub Video

Rollins Band - Liar ‌‌ - Bohemia Afterdark mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-12-18 roku. Ten okres pozwolił na zgromadzenie aż 256 wyświetleń. Przebój widnieje na naszej stronie już od 1376 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 1 pobrań. 0 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Rollins Band może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (256 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Otóż numer zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Liar ‌‌ - Bohemia Afterdark uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Rollins Band - Liar ‌‌ - Bohemia Afterdark zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. 2018-10-21 15:27 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

Rollins Band - Liar ‌‌ - Bohemia Afterdark od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. 256 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone na naszym portalu.

Nutkę Rollins Band - Liar ‌‌ - Bohemia Afterdark możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!