EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Roksana Węgiel - Obiecuję

Czas trwania: 3:13
Data dodania: 2018-08-17 14:01:45

Roksana Węgiel - Obiecuję Pobierz Mp3 lub Video

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 14. Jest to duża liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Roksana Węgiel na pewno ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę nienajgorszy. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę również na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (221 razy), ilość wyświetleń (2328 razy) oraz miejsce w rankingu (213).

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 14 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Obiecuję uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 7.86. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu jest ranking, a Roksana Węgiel - Obiecuję pojawia się obecnie na pozycji 213 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 2021-07-09 21:44 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór cieszy się z 11 ocen pozytywnych i z 3 opinii negatywnych.

Utwór pod tytułem Roksana Węgiel - Obiecuję skradł już do tej pory serca niejednego słuchacza. 2328 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie numer na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone na stronie.

Roksana Węgiel - Obiecuję mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2018-08-17 roku. Taki długi okres dał możliwość zgromadzenia aż 2328 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 1136 dni hit, pod postacią pliku, został pobrany aż 221 razy. 14 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Przebój Roksana Węgiel - Obiecuję masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!