imp3.pl

Roksana Węgiel -Listen

Czas trwania: 4:04
Data dodania: 2018-01-15 02:02:08

Roksana Węgiel -Listen Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Listen uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich przebojów. 67 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Listen. 2019-12-13 17:07 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Utwór Roksana Węgiel -Listen masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Roksana Węgiel na pewno ma spore powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę nienajgorszy. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (31 razy), ilością wyświetleń (2183 razy) i miejscem w rankingu (67).

Przebój Roksana Węgiel -Listen mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2018-01-15 roku. Taki długi czas dał możliwość zgromadzenia aż 2183 wyświetleń. Przebój widnieje na naszej stronie już od 803 dni. Ten czas pozwolił na uzyskanie aż 31 pobrań. 1 userów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Kawałek pod tytułem Roksana Węgiel -Listen skradł już do tej pory serca niejednego słuchacza. Numer może się pochwalić pokaźną dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 2183 Trzeba rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas hit cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie