EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Roddy Ricch - The Box [Official Music Video]

Czas trwania: 3:33
Data dodania: 2020-02-29 23:46:35

Roddy Ricch - The Box [Official Music Video] Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 4 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena The Box kształtuje się obecnie na poziomie 7.5 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych hitów. 31 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez The Box. Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-09-19 11:19.

Hit Roddy Ricch - The Box [Official Music Video] mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2020-02-29 roku. Długi odcinek czasu doprowadził do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 2962. Na dodatek na przestrzeni 577 dni przebój, pod postacią pliku, został pobrany aż 157 razy. 4 – tylu użytkowników postanowiło ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 4 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Roddy Ricch ma duże powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (157 razy), ilość wyświetleń (2962 razy) i miejsce w rankingu (31).

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Dotychczas piosenka cieszy się z 3 ocen pozytywnych i z 1 opinii negatywnych.

Utwór o nazwie Roddy Ricch - The Box [Official Music Video] skradł już dotychczas serca niejednego fana. Utwór może się pochwalić niemałą ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 2962 Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Piosenkę Roddy Ricch - The Box [Official Music Video] masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!