EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Roddy Ricch - The Box [Official Audio]

Czas trwania: 3:17
Data dodania: 2020-01-21 21:22:29

Roddy Ricch - The Box [Official Audio] Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 6 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej stronie The Box [Official Audio] otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich przebojów. 35 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez The Box [Official Audio]. Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-07-04 09:57.

Przebój Roddy Ricch - The Box [Official Audio] masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Zainteresowanie słuchaczy robi spore wrażenie. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten hit. Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 6 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym hit nie przypadł do gustu.

Przebój o nazwie Roddy Ricch - The Box [Official Audio] skradł już do tej pory serca niejednego wielbiciela. 53409 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie numer na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz niedostatek zainteresowania. Spójrz na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 6 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Roddy Ricch ma znaczne powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (16730 razy), ilość wyświetleń (53409 razy) i miejsce w rankingu (35).

Roddy Ricch - The Box [Official Audio] mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2020-01-21 roku. Taki długi czas dał możliwość uzbierania aż 53409 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 616 dni utwór, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 16730 razy. 6 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!