EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Rita Ora - RIP [Delta Heavy Dubstep Remix]

Czas trwania: 4:17
Data dodania: 2017-12-22 01:12:12

Rita Ora - RIP [Delta Heavy Dubstep Remix] Pobierz Mp3 lub Video

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 0. Jest to znaczna liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Na pewno Rita Ora może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (1 razy), ilością wyświetleń (184 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

Rita Ora - RIP [Delta Heavy Dubstep Remix] mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2017-12-22 roku. Znaczny odcinek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 184. W czasie 1370 dni od dodania, utwór został pobrany już 1 razy. 0 użytkowników postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Rita Ora - RIP [Delta Heavy Dubstep Remix] od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. Przebój może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 184 Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Zainteresowanie użytkowników robi duże wrażenie. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten hit. Otóż kawałek zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez fanów, którym utwór nie przypadł do gustu.

Nutkę Rita Ora - RIP [Delta Heavy Dubstep Remix] masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena RIP [Delta Heavy Dubstep Remix] kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych numerów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez RIP [Delta Heavy Dubstep Remix]. 2018-10-05 19:27 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!