EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Rick Astley - Never Going To Give You Up

Czas trwania: 3:36
Data dodania: 2018-03-03 13:17:05

Rick Astley - Never Going To Give You Up Pobierz Mp3 lub Video

Hit o nazwie Rick Astley - Never Going To Give You Up trafił już do serca niejednej osoby. Utwór może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 446 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone w serwisie.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Rick Astley ma znaczne powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (9 razy), ilość wyświetleń (446 razy) oraz miejsce w rankingu (660).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Tak się składa, że numer zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez fanów, którym numer nie przypadł do gustu.

Nutkę Rick Astley - Never Going To Give You Up możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Never Going To Give You Up uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Rick Astley - Never Going To Give You Up pojawia się w tej chwili na pozycji 660 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2021-06-15 16:39.

Rick Astley - Never Going To Give You Up mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2018-03-03 roku. Taki znaczny okres dał możliwość uzbierania aż 446 wyświetleń. W czasie 1305 dni od dodania, kawałek został pobrany już 9 razy. 1 – tylu fanów postanowiło ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!