imp3.pl

ReTo ft. Avi x Louis Villain - Morał (prod. Louis Villain)

Czas trwania: 4:13
Data dodania: 2018-08-09 23:28:20

ReTo ft. Avi x Louis Villain - Morał (prod. Louis Villain) Pobierz Mp3 lub Video

Hit ReTo ft. Avi x Louis Villain - Morał (prod. Louis Villain) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to znaczna liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Zapewne ReTo ft. Avi x Louis Villain może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (4 razy), ilość wyświetleń (136 razy) i miejsce w rankingu (999+).

ReTo ft. Avi x Louis Villain - Morał (prod. Louis Villain) mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2018-08-09 roku. Taki znaczny czas dał możliwość uzbierania aż 136 wyświetleń. W czasie 732 dni od dodania, numer został pobrany już 4 razy. 0 userów postanowiło go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Utwór pod tytułem ReTo ft. Avi x Louis Villain - Morał (prod. Louis Villain) skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. 136 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Spójrz na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Na naszej witrynie Morał (prod. Louis Villain) otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych utworów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Morał (prod. Louis Villain). 2020-06-14 21:36 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Otóż kawałek zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym kawałek nie przypadł do gustu.
Zarejestruj przez Facebooka