EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Reggaeside - Marzenia (Official video)

Czas trwania: 4:45
Data dodania: 2017-12-18 13:55:55

Reggaeside - Marzenia (Official video) Pobierz Mp3 lub Video

Reggaeside - Marzenia (Official video) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-18 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 153 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 1042 dni kawałek, pod postacią pliku, został pobrany aż 8 razy. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Reggaeside - Marzenia (Official video) od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. 153 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Marzenia uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Reggaeside - Marzenia (Official video) pojawia się teraz na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-08-06 23:34.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym hicie.

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Reggaeside zapewne ma spore powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę nienajgorszy. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (8 razy), ilość wyświetleń (153 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Przebój Reggaeside - Marzenia (Official video) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka