imp3.pl

Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love (Official Music Video)

Czas trwania: 3:33
Data dodania: 2019-08-27 00:23:15

Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love (Official Music Video) Pobierz Mp3 lub Video

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 1. Jest to spora liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie Rat City feat. Isak Heim ma spore powody do radości, gdyż wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (157 razy), ilość wyświetleń (693 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love (Official Music Video) od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 693 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Piosenkę Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love (Official Music Video) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena Kind of Love kształtuje się obecnie na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love (Official Music Video) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. 2020-02-21 15:56 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas numer cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 1 opinii negatywnych.

Rat City feat. Isak Heim - Kind of Love (Official Music Video) mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2019-08-27 roku. Długi kawałek czasu doprowadził do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 693. Dodatkowo na przestrzeni 179 dni kawałek, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 157 razy. 1 userów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie