EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Radiohead - Creep

Czas trwania: 3:56
Data dodania: 2017-12-13 03:57:56

Radiohead - Creep Pobierz Mp3 lub Video

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 1. Jest to spora liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie Radiohead ma duże powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (3 razy), ilość wyświetleń (38 razy) oraz miejsce w rankingu (995).

Numer Radiohead - Creep mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2017-12-13 roku. Znaczny kawałek czasu doprowadził do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 38. Mp3 widnieje w naszym serwisie już od 1049 dni. Ten czas pozwolił na uzyskanie aż 3 pobrań. 1 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory numer cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Radiohead - Creep od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. Numer może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 38 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone obok.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Ostateczna ocena Creep kształtuje się obecnie na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich utworów. 995 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Creep. Plik pobrano ostatnio 2020-10-25 08:09.

Hit Radiohead - Creep masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka