EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Queen - Another One Bites the Dust (Official Video)

Czas trwania: 3:43
Data dodania: 2017-12-13 19:32:09

Queen - Another One Bites the Dust (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Przebój Queen - Another One Bites the Dust (Official Video) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Queen - Another One Bites the Dust (Official Video) od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. Piosenka może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 164 Zwróć uwagę na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Tak się składa, że kawałek zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena Another One Bites the Dust kształtuje się teraz na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Another One Bites the Dust. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-10-18 20:10.

Queen - Another One Bites the Dust (Official Video) mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2017-12-13 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 164 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 1043 dni numer, pod postacią pliku, został pobrany aż 7 razy. 0 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Queen na pewno ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę nienajgorszy. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (7 razy), ilość wyświetleń (164 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka