EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

QBIK - Taka Dama

Czas trwania: 3:12
Data dodania: 2019-08-22 12:56:25

QBIK - Taka Dama Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Taka Dama uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 188 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Taka Dama. Plik został ostatnio pobrany 2021-09-13 19:52.

Przebój QBIK - Taka Dama masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 1. Jest to spora liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. QBIK na pewno ma duże powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę niezły. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (335 razy), ilość wyświetleń (2040 razy) i miejsce w rankingu (188).

QBIK - Taka Dama mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2019-08-22 roku. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 2040 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 757 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 335 razy. 1 – tylu użytkowników postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten hit. Do tej pory piosenka cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Przebój o nazwie QBIK - Taka Dama trafił już do serca niejednej osoby. Kawałek może się pochwalić pokaźną dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 2040 Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!