EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

[Progressive House] ~ Tobu - Crime (feat. Daphne)

Czas trwania: 3:50
Data dodania: 2017-12-27 17:43:12

[Progressive House] ~ Tobu - Crime (feat. Daphne) Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Tak się składa, że utwór zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym hit nie przypadł do gustu.

[Progressive House] ~ Tobu - Crime (feat. Daphne) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-27 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 137 wyświetleń. W czasie 1393 dni od dodania, przebój został pobrany już 0 razy. 0 fanów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena Crime (feat. Daphne) kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu jest ranking, a [Progressive House] ~ Tobu - Crime (feat. Daphne) pojawia się obecnie na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 1970-01-01 01:00.

[Progressive House] ~ Tobu - Crime (feat. Daphne) od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. Utwór może się pochwalić pokaźną dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 137 Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne [Progressive House] ~ Tobu może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (137 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Piosenkę [Progressive House] ~ Tobu - Crime (feat. Daphne) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!