EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix)

Czas trwania: 8:46
Data dodania: 2017-11-30 21:53:34

Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix) Pobierz Mp3 lub Video

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Tak się składa, że kawałek zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym utwór nie przypadł do gustu.

Nutkę Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix) od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 365 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Spójrz na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Ten okres pozwolił na zgromadzenie aż 365 wyświetleń. W czasie 1398 dni od dodania, kawałek został pobrany już 8 razy. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Voodoo People (Pendulum Remix) uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Voodoo People (Pendulum Remix). Plik został ostatnio pobrany 2021-09-10 12:29.

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 0. Jest to spora liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. Zapewne Prodigy może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (8 razy), ilość wyświetleń (365 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!