EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Podwórkowi Chuligani - Nasza Epoka

Czas trwania: 2:50
Data dodania: 2017-12-18 08:10:12

Podwórkowi Chuligani - Nasza Epoka Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Podwórkowi Chuligani może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (248 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Podwórkowi Chuligani - Nasza Epoka mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2017-12-18 roku. Znaczny odcinek czasu doprowadził do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 248. Na dodatek na przestrzeni 1371 dni szlagier, pod postacią pliku, został pobrany aż 1 razy. 0 słuchaczy zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Podwórkowi Chuligani - Nasza Epoka od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 248 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie piosenka zapewne nie może narzekać na swoją powszechność oraz brak zainteresowania. Rzuć okiem na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Otóż hit zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena Nasza Epoka kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Podwórkowi Chuligani - Nasza Epoka zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. 2019-10-24 20:00 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Numer Podwórkowi Chuligani - Nasza Epoka możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!