EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

PnB Rock - I Like Girls (Feat. Lil Skies) [Official Music Video]

Czas trwania: 2:29
Data dodania: 2019-05-13 06:30:10

PnB Rock - I Like Girls (Feat. Lil Skies) [Official Music Video] Pobierz Mp3 lub Video

Utwór PnB Rock - I Like Girls (Feat. Lil Skies) [Official Music Video] mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2019-05-13 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 271 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 891 dni utwór, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 0 razy. 0 słuchaczy postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Numer pod tytułem PnB Rock - I Like Girls (Feat. Lil Skies) [Official Music Video] skradł już do tej pory serca niejednego fana. 271 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie kawałek na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena I Like Girls (Feat. Lil Skies) kształtuje się obecnie na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu jest ranking, a PnB Rock - I Like Girls (Feat. Lil Skies) [Official Music Video] pojawia się obecnie na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik został ostatnio pobrany 1970-01-01 01:00.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Otóż utwór zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym hit nie przypadł do gustu.

Hit PnB Rock - I Like Girls (Feat. Lil Skies) [Official Music Video] masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno PnB Rock może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (271 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!