EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Pink Floyd - Us and Them

Czas trwania: 7:52
Data dodania: 2017-12-20 04:19:14

Pink Floyd - Us and Them Pobierz Mp3 lub Video

Zainteresowanie użytkowników robi niemałe wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Otóż hit zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Utwór pod tytułem Pink Floyd - Us and Them skradł już do tej pory serca niejednego słuchacza. 157 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie przebój zapewne nie może narzekać na swoją popularność i niedostatek zainteresowania. Wystarczy rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Us and Them uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Pink Floyd - Us and Them zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-11-16 07:17.

Pink Floyd - Us and Them mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-12-20 roku. Taki znaczny czas dał możliwość zgromadzenia aż 157 wyświetleń. Piosenka jest w naszym serwisie już od 1369 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 2 pobrań. 0 – tylu użytkowników postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Pink Floyd zapewne ma znaczne powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (2 razy), ilością wyświetleń (157 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

Piosenkę Pink Floyd - Us and Them możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!