EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Pink Floyd - Money

Czas trwania: 6:30
Data dodania: 2018-01-01 00:24:27

Pink Floyd - Money Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym utwór nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Money uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Pink Floyd - Money zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. 2020-12-23 22:36 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

Utwór Pink Floyd - Money mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2018-01-01 roku. Spory odcinek czasu przyczynił się do wypracowania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 187. W czasie 1355 dni od dodania, utwór został pobrany już 2 razy. 0 userów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Pink Floyd na pewno ma znaczne powody do radości, bo wynik jest naprawdę niezły. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (2 razy), ilością wyświetleń (187 razy) i miejscem w rankingu (999+).

Pink Floyd - Money od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. Utwór może się pochwalić znaczną ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 187 Rzuć okiem na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Numer Pink Floyd - Money masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!