imp3.pl

PAWEŁ DOMAGAŁA - Szczęście (Official video)

Czas trwania: 3:14
Data dodania: 2018-08-13 13:00:36

PAWEŁ DOMAGAŁA - Szczęście (Official video) Pobierz Mp3 lub Video

PAWEŁ DOMAGAŁA - Szczęście (Official video) mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2018-08-13 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 182 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 697 dni szlagier, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 31 razy. 1 – tylu fanów zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Piosenkę PAWEŁ DOMAGAŁA - Szczęście (Official video) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Mając na uwadze całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne PAWEŁ DOMAGAŁA może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (31 razy), ilością wyświetleń (182 razy) i miejscem w rankingu (660).

Przebój o nazwie PAWEŁ DOMAGAŁA - Szczęście (Official video) dostał się już do serca niejednej osoby. 182 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie utwór na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone obok.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Szczęście kształtuje się obecnie na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich utworów. 660 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Szczęście. 2020-07-03 21:54 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym utworze.
Zarejestruj przez Facebooka